Mūsu karatisti izcīna 15 medaļas Ogres karatē kausā
17.martā norisinājās XXII Ogres karatē kauss, kurā piedalījās 274 no Latvijas un Lietuvas. 🥊🥋Mūsu sporta skola izcīnīja 15 medaļas - 4🥇 7🥈 un 4🥉
Zelta medaļnieki:🥇Zahars JEPARSKIS
🥇Artūrs VORONA
🥇Viktorija PRIKULE
🥇Vladimirs DEMSKIS
Sudraba medaļnieki:
🥈Marks TARANDA
🥈Sergejs GADJMAŠI
🥈Daniils GADJMAŠI
🥈Polina BARANOVA
🥈Kirills HIMOVS
🥈Serafims SERGIJENKO
Bronzas medaļnieki:
🥉Aleksandrs ŠEREMETJEVS
🥉Artūrs MALIŠEVSKIS
🥉Patrīcija AKOPJANA
Arsenijs GUDEJEVS izcīna sudrabu Eiropas kausā kadetiem Porečā, Horvātijā
No 16. marta līdz 17.martam Horvātijas pilsētā Porečā norisinājās Eiropas kauss kadetiem, kurā piedalījās vairāk kā 500 kadetu no dažādām valstīm!💪🏽🥋
Mūsu sportisti izcīna 8 medaļas Latvijas Atklātās meistarsacīkstes sambo
10.martā norisinājās Latvijas Atklātās meistarsacīkstes sambo, kurā mūsu sporta skolas audzēkņi izcīnīja 4🥇, 1🥈 un 3 🥉
Zelta medaļnieki:🥇Evelīna KAZAČENKO
🥇Timurs BUGROVS
🥇Mihails ĻEVČENKOVS
🥇Deniss FJODOROVS
Sudraba medaļnieks:
🥈Marats FJODOROVS
Bronzas medaļnieki:
🥉Artūrs BĒRZIŅŠ
🥉Maksims IVANOVS
Mūsu sportisti izcīna bronzu un sudrabu Nīderlandē sambo
2.martā, Nīderlandē norisinājās Starptautiskais turnīrs sambo, kurā piedalījās daudz cīkstoņu no dažādām pasaules valstīm.🌏
Mūsu karatisti iegūst zināšanas prakstiskajā seminārā
9.martā norisinājās Latvijas Karatē federācijas praktiskais seminārs, kurā jaunas zināšanas un pieredzi ieguva arī mūsu karatē sekcijas audzēkņi!🥊🥋
Mūsu karatisti izcīna 11 medaļas XXIII Baltic States Championship Lietuvā
Mūsu sporta skolas audzēkņi kopumā izcīnīja 10 medaļas: 1🥇, 3🥈 un 6 🥉
Zelta medaļnieks:🥇Vitālijs ZAĻEVSKIS
Sudraba medaļnieki:
🥈Vladimirs DEMSKIS
🥈Jaroslavs MOROZOVS
🥈Gļebs KURMELS
Bronzas medaļnieki:
🥉Patricija AKOPJANA
🥉🥉Arsenijs PĒTERSONS
🥉Andrejs PUMPURS
🥉Kirills HIMOVS
Mūsu sportistiem 3 medaļas Lietuvas atklātajās meistarsacīkstēs
3.martā mūsu U-18 sportisti devās uz Lietuvas atklātajām meistarsacīkstēm, kurā uzrādīja lielisku rezultātu izcīnot 3 medaļas: 1🥇 un 2🥉
🥇Maksims POPOVS
Bronzas medaļnieki:
🥉Ričards ZARIŅŠ
Mūsu sportisti izcīna 8 medaļas Latvijas meistarsacīkstēs jauniešiem U-11, U-13 un U-15 grupās
2.martā un 3.martā, norisinājās Latvijas meistarsacīkstes jauniešiem U-11, U-13 un U-15 vecuma grupās, kur mūsu sportisti izcīnīja 8 medaļas: 4🥈un 4🥉
Sudraba medaļnieki:🥈Marta ZEMEŠA
🥈Denis VARNO
🥈Artjoms UŽINOVS
🥈Sofia BOTEVA
Bronzas medaļnieki:
🥉Halids HAFIZOVS
🥉Terēze KORE
🥉Nika MAHAJEVA
Mūsu sporta skolas audzekņi piedalījās Champions Weekend Camp ar Alan Finfou Nascimento
No 2.februāra līdz 4.februārim norisinājās “Champions Weekend Camp,” kurā tika pieaicināts ļoti profesionāls BJJ (Brazilian Jiu-Jitsu) cīkstonis no Brazīlijas 🇧🇷 Alan Finfou Nascimento🥋 kurš ir vairākkārtējs pasaules čempions BJJ (Gi un NOGi).
Mūsu džudo veterāni izcīna 8 medaļas RIGA VETERAN EUROPEAN CUP 2024
No 24.februāra līdz 25.februārim norisinājās viens no Eiropas kausa posmiem ⭐️RIGA VETERAN EUROPEAN CUP 2024⭐️, kurā Latvijas sportisti kopvērtējumā izcīnīja 🏆1.vietu🏆
🥇Vsevolods ZEĻONIJS
🥇Viktors REŠKO
🥇Sandra BARBAKA
Sudraba medaļnieki:
🥈Jekaterina KRAUZE
🥈Dainis JUZUPS
🥈Arsens MIROZJANS
Bronzas medaļnieki:
🥉Andrejs BUIVIDS
Karatisti izcīna 16 medaļas atklātajās karatē sacensībās YOSHUKAN CUP 2024
Kopvērtējumā mūsu sporta skola ierindojās 🏆3.vietā🏆
Zelta medaļnieki:🥇Zahars JEPARSKIS
🥇Sergejs GADJMAŠI
🥇Vladimirs DEMSKIS
🥇Serafims SERGIJENKO
🥇Maksims SIDOROVS
🥇Aleksandrs ŠEREMETJEVS
🥇Aleksandrs DRAGUNS
🥇Timurs SEMOŅENKO
Sudraba medaļnieki:
🥈Artūrs VORONA
🥈Georgijs KAKĻUGINS
Bronzas medaļnieki:
🥉Gabriela AKOPJANA
🥉Marks TARANDA
🥉Deniss OVČARUKS
🥉Vsevolods KOSTIĻEVS
🥉Rodrigo KĀKERS
Mūsu džudisti izcīna 24 medaļas 14. starptautiskajā džudo turnīrā "Sigulda 2024"
Kopvērtējumā mūsu sporta skola ierindojās 🏆3.vietā🏆
Zelta medaļnieki:🥇Katrīna SELICKA
🥇Terēze KORE
🥇Denis VARNO
🥇Aļesja VINCELOVIČA
🥇Mihails ĻEVČENKOVS
🥇Ričards ZARIŅŠ
🥇Maksims POPOVS
🥇Ronalds PLOSTNIEKS
Sudraba medaļnieki:
🥈Arina DUBROVSKA
🥈Evans URTĀNS
🥈Marta ZEMEŠA
🥈Nikolajs ŠASTINS
🥈Damirs GAVRILEJS
🥈Henrijs SKANGALIS
🥈Ļevs RIBAKOVS
🥈Eduards PLOSTNIEKS
Bronzas medaļnieki:
🥉Ričards GRIŠKA
🥉Davids ŅIKUĻŠINS
🥉Artūrs ŠOPOVS
🥉Halids HAFIZOVS
🥉Arturs TOLUJEVS
🥉Feliks DUBRO
🥉Mihails ĻEVČENKOVS
Mūsu džudisti izcīna medaļas Latvijas meistarsacīkstēs U21 un Igaunijas čempionātā
Rīgā norisinājās Latvijas Republikas atklātās meistarsacīkstes U21 vecuma grupā, kurā mūsu džudisti izcīnīja 4 medaļas: 2🥇 un 2🥉
Kopvērtējumā mūsu sporta skola ierindojas 🥇1.vietā🥇🤩
Zelta medaļnieki:🥇Maksims BULAJEVS🥇
🥇Ronalds PLOSTNIEKS🥇
Bronzas medaļnieki:
🥉Alise BULJONE🥉
Karatisti izcīna medaļas Tallinā EDU-DO turnīrā
3. februārī Igaunijas pilsētā Tallinā norisinājās 16. starptautiskais karatē turnīrs bērniem, kadetiem, junioriem un senioriem EDU-DO CUP, kurā piedalījās vairāk kā 450 dalībnieku no dažādām valstīm. Mūsu sporta skolu pārstāvēja 13 sportisti 22 kategorijās, kuri papildus piedalījās Open kategorijās, bet U14 sportisti piedalījās komandu kumite 🥊🥋
Zelta medaļnieki:🥇Vladimirs DEMSKIS🥇
🥇Gļebs KURMELS🥇
🥇Andrejs PUMPURS🥇
Sudraba medaļnieki:
🥈Patricija AKOPJANA🥈
🥈Marks TARANDA🥈
🥈Gļebs KURMELS🥈
Bronzas medaļnieki:
🥉Vladimirs DEMSKIS🥉
🥉Vitālijs ZAĻEVSKIS🥉
🥉Patricija AKOPJANA🥉
🥉 Bronzas medaļnieki komandu kumite🥉
🥉Andrejs PUMPURS🥉
🥉Arsenijs PĒTERSONS🥉
🥉Vitālijs ZAĻEVSKIS🥉
Mūsu audzēkņi izcīna 8 medaļas Latvijas atklātajās meistarsacīkstēs sambo U13 un U17
3.februārī norisinājās Latvijas atklātās meistarsacīkstes U13 un U17 vecuma grupās, kā arī Latvijas atklātais čempionāts pieaugušajiem. Mūsu sporta skolas audzēkņi izcīnīja 8 medaļas: 2🥇, 2🥈 un 4🥉.
Zelta medaļnieki:🥇Timurs BUGROVS🥇
🥇Gļebs ROSIJSKIS🥇
Sudraba medaļnieki:
🥈Artūrs BĒRZIŅŠ🥈
🥈Mihails ĻEVČENKOVS🥈
Bronzas medaļnieki:
🥉Danats GAŅEJEVS🥉
🥉Nikolajs ŠASTINS🥉
🥉Daniels STENDERS-ŠTEINBERGS🥉
Mūsu džudisti izcīna 8 medaļas Baltijas čempionātā U18 un U21
27. un 28. janvārī norisinājās Baltijas čempionāts U18 un U21 vecuma grupā, kas ir arī Eiropas čempionāta atlases posms, kurā mūsu audzēkņi sasniedza lielisku rezultātu, izcīnot 3 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas medaļas. Turklāt pieci mūsu sportisti ierindojās starp Baltijas labākajiem astoņiem džudistiem. Kopvērtējumā mūsu skola ieguva 2.vietu, piekāpjoties Lietuvas klubam.
Zelta medaļnieki:🥇Artēmijs BLAŽEVIČS🥇 U18
🥇Arsenijs GUDEJEVS🥇 U18
🥇 Maksims BULAJEVS🥇 U21
Sudraba medaļnieki:
🥈Evelīna KAZAČENKO🥈 U18
🥈Ļevs RIBAKOVS🥈 U21
Bronzas medaļnieki:
🥉Raivis JAPIŅŠ🥉 U18
🥉Maksims POPOVS🥉 U18
Alise BULJONE
Eldars DUBRO
Daniils GROMOVS
5.vieta 👏🏽
Ričards ZARIŅŠ
7.vieta 👏🏽
Artūrs PERELIGINS
Ronalds PLOSTNIEKS
Mārcis SPROĢIS
Žans Dominiks VIĻČAKS
Turnīrā arī piedalījās:
Arsēnijs CIHANOVIČS
Niks KOLKS
Sergejs KOZLOVSKIS
Stepans KRAVČENKO
Rūdolfs RIJKURIS
Regnārs SKAISTAIS
Maksims SMIRNOVS
Jevgeņijs SPRINGIS
Vadims SPROĢIS
Karatisti izcīna 7 medaļas Jelgavas absolūtajā bērnu karatē čempionātā
14.janvārī norisinājās Jelgavas absolūtais bērnu karatē čempionāts, kurā mūsu sportisti izcīnīja 7 medaļas: 2🥇 2🥈 un 3 🥉
🥈Marks TARANDA🥈
🥈Jaroslavs MOROZOVS🥈
Bronzas medaļnieki:
🥉Vsevolods KOSTIĻEVS🥉
🥉Patricija AKOPJANA🥉
🥉Maksims SIDOROVS🥉
Apsveicam sportistus ar lielisko sasniegumu un viņu trenerus Radiju KOSTIĻEVU un Dmitriju SOKOLOVU!🥊🥋
Mūsu džudisti izcīna 5 medaļas Latvijas čempionātā veterāniem
Zelta medaļnieki:
🥇Dainis JUZUPS🥇
🥇Ilja MINKO🥇
Sudraba medaļnieki:
🥈Artūrs SAŠŅIKOVS🥈
🥈Konstantīns DIMŠAKOVS🥈
🥈Andrey MYAGKOV🥈
Liels paldies mūsu dalībniekiem par cīņassparu un lielisko sasniegumu!💪🏽🥋
Mūsu džudisti izcīna 3 medaļas Latvijas čempionātā pieaugušajiem
14. janvārī norisinājās Latvijas čempionāts pieaugušajiem, kurā mūsu sporta skolas audzēkni uzrādīja lielisku rezultātu izcīnot 3 medaļas: 2🥇 un 1🥉
Zelta medaļnieki:🥇Anastasija SOKIRJANSKA🥇
🥇Aleksandrs ČERNIŠOVS🥇
Bronzas medaļnieks:
Mūsu džudisti izcīna 5 medaļas Latvijas čempionātā kadetiem
13.janvārī norisinājās 2024.gada pirmais un viens no svarīgākajiem turnīriem - Latvijas čempionāts kadetiem, kurā mūsu sporta skolas audzēkņi izcīnīja 5 medaļas - 2🥇, 2🥈 un 1 🥉
Zelta medaļnieki:🥇Arsenijs GUDEJEVS🥇
🥇Artemijs BLAŽEVIČS🥇
Sudraba medaļnieki:
🥈Maksims POPOVS🥈
🥈Aļesja VINCELOVIČA🥈
Bronzas medaļnieks: